Home BANNER Products Banner – ACC-T18-2-GSK-FDA-10
K30 Core Series 30 mm Multipurpose Illuminated Touch Buttons - Banner - K30RBT2XRH
Back to products
Banner - DK-Q5X 2M and BRACKET
Banner - DK-Q5X 2M and BRACKET
Banner – ACC-T18-2-GSK-FDA-10
Accessory: Gasket FDA Approved
Blue Silicone
I.D. 18 mm, O.D. 27 mm, 0.79 mm thick
Quantity: 10
Item StatusRELEASED
Compare
Add to wishlist
SKU: 803567 Category: BANNER Products
Share:
Description
Accessory: Gasket FDA Approved
Blue Silicone