Banner - ACC-WLC60-340-GSK-FDA-1 - Image 1
Home BANNER Products Banner – ACC-WLC60-340-GSK-FDA-1
K30 Core Series 30 mm Multipurpose Illuminated Push Buttons - Banner - K30APPBXXQ
Back to products
QT50R Series Collision Avoidance Radar Sensor - Banner - QT50R-KR-AFHQ
Banner – ACC-WLC60-340-GSK-FDA-1
Accessory: Gasket for WLC60 FDA Approved
Blue Silicone
SIZE 340 mm x 60 mm; 1.5 mm thick
Quantity: 1
Add to wishlist
SKU: 91206 Category: BANNER Products
Share:
Description
Blue Silicone