Banner - ESL-41/60-DE-10 - Image 1
Home BANNER Products Banner – ESL-41/60-DE-10
Banner - ESL-41/60-ES-10
Banner - ESL-41/60-ES-10
Back to products
Focused & Extended Range Fiber Optics - Banner - PLIS-1UM3M
Banner – ESL-41/60-DE-10
Emergency Stop Legend Label (adhesive backed)
German
60 mm OD, 41 mm hole, Use with SSA-EB1 40 mm and SSA-EB2 60 mm Actuators
Qty 10
Item StatusRELEASED
Compare
Add to wishlist
SKU: 94642 Category: BANNER Products
Share:
Description
German