Banner - SMB30UL52 - Image 1
Home BANNER Products Banner – SMB30UL52
M18-3 Series 18mm Metal Barrel-Mount Sensor - Banner - M18-3VNRL-2M
Back to products
TL50 Core Series 50 mm LED Tower Light - Banner - TL50BLZY
Banner – SMB30UL52
Bracket: For TL50
31 mm Hole
12 ga CRS
U-Shaped
52 x 52 mm label Space
8 x 75 mm Slot
1/2 in. PipeNo
Bracket TypeU-Shaped
Hardware Packet IncludedNo
MaterialCold Rolled Steel
Slot Width (mm)51.0
CascadableNo
Item StatusRELEASED
Quantity Included1.0
Compare
Add to wishlist
SKU: 88173 Category: BANNER Products
Share:
Description
Bracket: For TL50
31 mm Hole
12 ga CRS
U-Shaped
52 x 52 mm label Space
8 x 75 mm Slot