BL20 electronic module BL20-2AO-I(4...20MA) - Image 1
Home Products Fieldbus Technology I/O Systems BL20 electronic module BL20-2AO-I(4…20MA)
BL20 electronic module BL20-2AO-U(-10/0...+10VDC)
Back to products
BL20 electronic module BL20-4AI-U/I
BL20 electronic module BL20-2AO-I(4…20MA)
Device typeI/O Module
Dimensions74.1 mm x 12.6 mm x 55.4 mm