BL20 electronic module BL20-4AI-U/I - Image 1
Home Products Fieldbus Technology I/O Systems BL20 electronic module BL20-4AI-U/I
BL20 electronic module BL20-2AO-I(4...20MA)
Back to products
BL20 electronic module BL20-2AIH-I
BL20 electronic module BL20-4AI-U/I
Device typeI/O Module
Dimensions74.1 mm x 12.6 mm x 55.4 mm
Input type0/4…20 mA or -10/0…10 VDC