Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-1680 - Image 1
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-1820
Back to products
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-1680
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 1680 mm
Physical Dimensions (LxWxH)1795 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening1795 mm x ø85.5 mm
Array Length1680 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95273 Category: Enclosures
Length 1680 mm