Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-490 - Image 1
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-560
Back to products
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-420
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-490
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 490 mm
Physical Dimensions (LxWxH)614 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening614 mm x ø85.5 mm
Array Length490 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95256 Category: Enclosures
Length 490 mm