Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-630 - Image 1
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-700
Back to products
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-560
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-630
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 630 mm
Physical Dimensions (LxWxH)754 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening754 mm x ø85.5 mm
Array Length630 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95258 Category: Enclosures
Length 630 mm