Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-1540 - Image 1
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-1680
Back to products
Banner - EZLSA-TE-1400
Banner - EZLSA-TE-1400
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-1540
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 1540 mm
Physical Dimensions (LxWxH)1656 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening1656 mm x ø85.5 mm
Array Length1540 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95271 Category: Enclosures
Length 1540 mm