Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-350 - Image 1
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-420
Back to products
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-280
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-350
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 350 mm
Physical Dimensions (LxWxH)475 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening475 mm x ø85.5 mm
Array Length350 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95254 Category: Enclosures
Length 350 mm