Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-1260 - Image 1
Banner - EZLSA-TE-1400
Banner - EZLSA-TE-1400
Back to products
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-1190
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-1260
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 1260 mm
Physical Dimensions (LxWxH)1376 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening1376 mm x ø85.5 mm
Array Length1260 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95267 Category: Enclosures
Length 1260 mm