Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-280 - Image 1
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-350
Back to products
TL70 Core Series 70mm Modular Tower Lights - Banner - TL70WQ
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-280
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 280 mm
Physical Dimensions (LxWxH)398 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening398 mm x ø85.5 mm
Array Length280 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95253 Category: Enclosures
Length 280 mm