Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-420 - Image 1
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-490
Back to products
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-350
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-420
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 420 mm
Physical Dimensions (LxWxH)538 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening538 mm x ø85.5 mm
Array Length420 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95255 Category: Enclosures
Length 420 mm