Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-560 - Image 1
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-630
Back to products
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-490
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-560
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 560 mm
Physical Dimensions (LxWxH)678 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening678 mm x ø85.5 mm
Array Length560 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95257 Category: Enclosures
Length 560 mm