Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-840 - Image 1
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-910
Back to products
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-770
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-840
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 840 mm
Physical Dimensions (LxWxH)957 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening957 mm x ø85.5 mm
Array Length840 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95261 Category: Enclosures
Length 840 mm