Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-980 - Image 1
Banner - EZLSA-TE-1050
Banner - EZLSA-TE-1050
Back to products
Safety Light Curtain Enclosures - Banner - EZLSA-TE-910
Safety Light Curtain Enclosures – Banner – EZLSA-TE-980
Accessory: Tubular Enclosure for EZ Screen LS
Length 980 mm
Physical Dimensions (LxWxH)1097 mm x ø85.5 mm
Explosion-ProofNo
Cover TypeClear
Window Opening1097 mm x ø85.5 mm
Array Length980 mm
Compare
Add to wishlist
SKU: 95263 Category: Enclosures
Length 980 mm